BAŞARILARIMIZ

BAŞARILARIMIZ DEVAM EDİYOR  


2015 SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARIMIZ    (Asıl Kazananlar)

  1. EMİR BUĞRA GÜNEŞ                        YÜKSEL İLHAN ALANYALI FEN LİSESİ 

  1. YUSUF FURKAN KARAKOÇ               BEYOĞLU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. BETÜL ODABAŞI                                KADIKÖY KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. ELİF BURCU ONUK                           ÖZEL FAZİLET FEN LİSESİ (BURSLU) 

  1. MELİKE SULTAN AVŞAR                   KÖRFEZ FEN LİSESİ 

  1. ÖMER FARUK TURAN                  KARTAL ANADOLU LİSESİ 

  1. SERAP DELİOĞLU                              KADIKÖY KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. SUDE NUR YAŞA                               BEYKOZ BOĞAZİÇİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. FATMA TÜFEKÇİ                              ÇAMLICA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. ADEM OZAN   KADIKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. ENES FURKAN ÇETİNKAYA             FATİH RÜŞTÜ ZORLU ANADOLU LİSESİ 

  1. ZEYNEP AYTEKİN   ÇAMLICA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. ATİYE ÖZGÜN TEZER  M. AKİF ERSOY  ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. MUHAMMED ZAHİD YÜCEL  ÖMER ÇAM ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. ZÜLAL ÇAYIR   ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. FATİH SÜHA YÜKSEL  FARUK NAFİZ ÇAMLIBEL ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. MAHMUT KERİM CEVİZCİ  MALTEPE ORHANGAZİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. FATMA ZEHRA ÇOBAN   TENZİLE ERDOĞAN KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. AFRA ZEYNEP ATAĞ   TENZİLE ERDOĞAN KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. YUNUS EMRE İLHAN  MALTEPE ORHANGAZİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. FURKAN ENES KISACIK  SABİHA GÖKÇEN TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 

  1. SERRA YILDIRIM   ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. MUHAMMED YASİR CANPOLAT  ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. MUHAMMED EMİN ARSLAN  MALTEPE ORHANGAZİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. MUHAMMED ÖMER MÜŞTEKİN  ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. AYŞE MÜLEYKE BİTMEZ                 ULUSLAR ARASI PENDİK KIZ ANADOLU İ.H. LİSESİ 

  1. MUHAMMED BURAK KEPİL  ÇEKMEKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. ZEHRA SAK  TENZİLE ERDOĞAN KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. ZÜLAL YILDIRIM       ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. BEDİRHAN BEDİR   ÇEKMEKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. BETÜL DİDAR KALELİ   ATAŞEHİR KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. SALİME DUHA BEYAZ   M. AKİF ERSOY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. NİSA NUR AVŞAR    PENDİK ŞULE YÜKSEL KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. UBEYDULLAH SALİH YILDIZ    KARTAL CEVİZLİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. MERYEM ORUN   SULTANBEYLİ KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. METİN İKBAL ALTINTAŞ   BURHANİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. İLKNUR BAYRAM    İZMİT EVLİYA ÇELEBİ KIZ ANADOLU İ. H .  LİSESİ 

  1. HAMZA TAK   BURHANİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 

  1. MUHAMMED BUĞRA AKDEMİR   CAHİT ZARİFOĞLU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 


2012 SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARIMIZ    (Asıl Kazananlar) 

1-ŞULE BERRİN GÜNEŞ: Prof.Dr. MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
2-EDANUR CANPOLAT: KARTAL ANADOLU İMA MHATİP LİSESİ
3-ABDULHAMİT KUMRU: GÖZTEPE İHSAN KURŞUNOĞLU ANADOLU LİSESİ
4-HATİCE TORBALI: FARUK NAFİZ ÇAMLIBEL ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
5-RÜMEYSA ÇALAZ: KARTAL MEHMET AKİF ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
6-SÜHEYLA AVŞAR: MALTEPE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
7-BEYZANUR POLAT: BAĞCILAR AHİ EVRAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
8-SENANUR YILMAZ: SANCAKTEPE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
9-ALİNAHİD KOÇAK: AZİZ BAYRAKTAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
10-HATİCE ŞULE KORKMAZ: ÜNALAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
11-ŞEYMANUR SULTAN YURTERİ:
MALTEPE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
12-HATİCE SİPAHİ: AZİZ BAYRAKTAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
13-NİSANUR CANPOLAT: MALTEPE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
14-SAFA ABDULLAH ÖZÇELİK: ÖMER ÇAM ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
15-ARİF HAKAN ÖDEMİŞ: AZİZ BAYRAKTAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
16-ZUHAL BERNA DURAK: AZİZ BAYRAKTAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
17-NİSA YURTSEVER: AZİZ BAYRAKTAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
18-CEMİLE TÜFEKÇİ: SANCAKTEPE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
19-HATİCE TÜRKDİL: AZİZ BAYRAKTAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
20- M. İKBAL KARAKOÇ:SANCAKTEPE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 
21-MİNE KALABALIK:SANCAKTEPE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
(Öğrencilerimizi, Velilerimizi ve Öğretmenlerimizi Kutlar Başarılarının Devamını Dileriz)

2011 SBS'DE SULTANBEYLİ BİRİNCİSİYİZ

2010-2011 YILI SBS SONUÇLARI
1) ZEYNEP YURTSEVEN     481.961
2) NESLİHAN DİLRUBA GÜNEŞ    476.280
3) HATİCE FEYZA AYDIN     473.622
4) HATİCE ŞÜKRAN OSTA     468.473
5) AKİLE SERRA TÜZGEN      445.791
6) ERVANUR ARI      444.631
7) DUYGU NARIN       438.981
8) ZİŞAN GÜVELİ      436.925
9) TUĞÇE ELİF KAYIKCI      430.879
10) MUHAMMED OZAN     429.266
11) ÜLKÜ BAKAR      428.844
12) SÜMEYYE ÇAVUŞOĞLU    426.404
13) ELİF SENA AYDIN     425.156
14) NURTEN ALTINTEPE    422.610
15) ŞÜHEDA NUR BAL     416.435
16) EYÜP ELENSAR YÜKSEL   402.273
17) EMİN BADEMLİ   402.060
18) BEYZA NUR KARAKOÇ   401.079
2010 SBS  YERLEŞTİRMEDE
 %90 BAŞARI ORANI

      2010 SBS Sınavında tercih yapan 19 öğrencimizden 16' sı yerleşmeye hak kazandılar. Öğrencilerimizi kutluyoruz.

REYHAN OZAN:       YALOVA FEN LİSESİ

FEYZAGÜL KESKİN:  YÜKSEL-İLHAN ALANYALI ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

ABDULBAKİ YÜCEL:  YÜKSEL-İLHAN ALANYALI ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

A. AHMET GÜRBÜZ:   SELİMPAŞA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

MERVE HİLAL ÇOKOKUMUŞ: KARTAL ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

AYŞENUR AKIN:   KARTAL MEMHMET AKİF ERSOY    ANADOLU İ.H.L.

NURSELİ KAYA:   KARTAL MEMHMET AKİF ERSOY    ANADOLU İ.H.L.

MÜNEVVER SUEDA YILMAZ:  KARTAL MEMHMET AKİF ERSOY ANADOLU İ.H.L.

AYDİL DEMİRKAYA:      KARTAL MEMHMET AKİF ERSOY ANADOLU İ.H.L.

FATMA FİRDEVS AYDIN: KARTAL MEMHMET AKİF ERSOY ANADOLU İ.H.L.

FATMA BERİRE BAŞAK:    PENDİK ANADOLU İ.H.L.

MERYEM TÜRKDİL:          SULTANBEYLİ ANADOLU İ.H.L.

MUHAMMED EMİN KUMRU: SULTANBEYLİ ANADOLU İ.H.L.

YUSUF AYDIN:         AZİZ BAYRAKTAR ANADOLU İ.H.L.

ASLINUR KAYA:        AZİZ BAYRAKTAR ANADOLU İ.H.L.

FURKAN KORKMAZ :  ANADOLU MESLEK LİSESİ MAKİNA BÖL.

ÖMER FARUK IŞIK : AZİZ BAYRAKTAR ANADOLU İ.H.L.

EMİRHAN KARAKÖSE: AZİZ BAYRAKTAR ANADOLU İ.H.L.

SEYDET NEFİSE ÇELİK: AZİZ BAYRAKTAR ANADOLU İ.H.L.

2009-2010 TÜKİYE GENELİ NETÖLÇME SINAV SONUÇLARI

KAZANIM 5 SINAVI %100 NET YAPAN ÖĞRENCİLERİMİZ

SÜMEYYE COŞAR, TUDEM UZUN, HATİCE ÜSTÜN, ZUHAL ÇON   

SÜMEYYE COŞAR              1. SINAV TÜRKİYE BİRİNCİSİ  

EMİR BUĞRA GÜNEŞ          1. SINAV TÜRKİYE BİRİNCİSİ

HATİCE ÜSTÜN                     2. VE 3. SINAV TÜRKİYE BİRİNCİSİ 

ZUHAL ÇON                         4. SINAV TÜRKİYE BİRİNCİSİ

2009 SBS' DE İLÇE BİRİNCİLİĞİ

ÖĞRENCİMİZ SEMANUR KESKİN 2009 SBS'DE 100 SORUDAN 96 SINI DOĞRU YANITLAYARK 489 PUANLA ÖZEL OKULLAR ARASINDA İLÇE BİRİNCİSİ OLMUŞTUR.

'OKULUMUZ 2009 SBS 'DE SULTANBEYLİ İKİNCİSİ'

 2009 SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARINDAN BAZILARI 

SEMANUR KESKİN                      HÜSEYİN AVNİ SÖZEN A.L.

SENANUR KESKİN                      HAYDARPAŞA A.L.

ZEYNEP BÜŞRA CEVİZCİ           KARTAL ANADOLU İ.H.L.

2008-2009 Eğitim Öğretim Yılı 

Mezun Sayısı 18

Yerleşen Öğrenci Sayısı 16

BAŞARI ORANI %89

ÖĞRENCİLERİMİZİN KAZANDIĞI OKULLARDAN BAZILARI

YALOVA FEN LİSESİ

GÜMÜŞANE FEN LİSESİ

HÜSEYİN AVNİ SÖZEN A.L.

HAYDAR PAŞA  A.L.

ÜSKÜDAR A.L.

MUSTAFA KEMAL A.Ö.L.

KARTAL ANADOLU İ.H.L.

ÜSKÜDAR ANADOLU İ.H.L.

 

Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
27° 32° 23°